На даний час в місті києві функціонують громадські вбиральні різних форм власності та типів,

1) комунальні громадські вбиральні. До цієї категорії належать: 
– громадські вбиральні стаціонарного типу, які були побудовані, в більшості випадків, до 1991 року та розташовуються у парках, скверах, підземних переходах. Такі громадські вбиральні обліковуються на балансі СВКП «Київводфонд» та інших комунальних підприємств міста. За інформацією Департаменту комунальної власності м. Києва загальна кількість комунальних громадських вбиралень стаціонарного типу на території м. Києва складає близько 120 об’єктів.

– громадські вбиральні модульного типу. Це об’єкти, виконані з полегшених матеріалів за схемою тимчасових споруд, але з підключенням до мереж водопостачання, водовідведення та електропостачання. Наразі таких громадських вбиралень в міст 6. Проте, є плани збільшення їх кількості за рахунок встановлення додаткових об’єктів за адресами, визначеними розпорядженням Київської міської державної адміністрацї.
– мобільні туалетні кабіни (біотуалети). Встановлення мобільних туалетних кабін використовується як тимчасовий захід на період проведення масових громадських заходів. Основним оператором з обслуговування мобільних туалетних кабін в місті є СВКП «Київводфонд», яке надає відповідні послуги як за рахунок коштів міського бюджету (для обслуговування загальнодержавних та міських заходів) так і на договірних засадах (інші заходи).
– громадські вбиральні стаціонарного типу, передані в користування підприємств-інвесторів на підставі довгострокових інвестиційних договорів. Такі вбиральні розташовані в торгових центрах, реконструкція яких проводилася за кошти інвесторів.

2) громадські вбиральні приватної форми власності: 
– громадські вбиральні у закладах громадського харчування. Відповідно до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 18.04.2008 № 579 «Про вільний доступ громадян до туалетів закладів громадського харчування» у м. Києві з 20.04.2008 запроваджено безкоштовне та вільне користування мешканцями та гостями міста Києва туалетами в закладах громадського харчування.
– громадські вбиральні модульного типу. Близько сорока таких вбиральня було встановлено підприємством-інветором на підставі інвестиційного договору, укладеного у 2009 році за наслідками проведеного інвестиційного конкурсу. Наразі підприємство-інвестор самостійного обслуговує такі громадські вбиральні на платній основі.

На підставі розпорядження Київської міської державної адміністрації за СВКП «Київводфонд» закріплено 86 громадських вбиралень стаціонарного типу.

Основні проблеми функціонування мережі громадських вбиралень та шляхи їх вирішення:

1) значна зношеність основних фондів (інженерних мереж та будівельних конструкцій). З метою утримання громадських вбиралень у належному стані підприємство проводить їх капітальні та поточні ремонти. Так, у 2015

 році було проведено 7 капітальних ремонтів громадських вбиралень. Поточний ремонт було проведено на шести вбиральнях. Адреси таких вбиралень визначалися з урахуванням думки киян на підставі аналізу звернень до міського колл-центру. Крім того, підприємство власними силами проводить поточні ремонти громадських вбиралень. У 2016 році було проведено капітальні ремонти 5 громадських вбиралень стаціонарного типу.

2) утримання у належному санітарному стані територій, прилеглих до громадських вбиралень стаціонарного типу. За дорученням заступника голови Київської міської державної адміністрації до виконання вказаних робіт залучені комунальні підприємства міста (зокрема районні КП по утриманню зелених насаджень та шляхово-екплуатаційні управління).

3) недостатня кількість безкоштовних громадських вбиралень. З метою вирішення проблеми СВКП «Київводфонд» здійснює утримання громадських вбиралень, за користування якими не справляється плата. Крім того, підприємством ведеться роз’яснювальна робота щодо практичної реалізації положень розпорядження Київської міської державної адміністрації від 18.04.2008 № 579 «Про вільний доступ громадян до туалетів закладів громадського харчування» у м. Києві з 20.04.2008 в частині безкоштовного та вільного користування мешканцями та гостями міста Києва туалетами в закладах громадського харчування.