Одним із напрямів діяльності Спеціалізованого водогосподарського комунального підприємства «Київводфонд» є обслуговування громадських вбиралень стаціонарного та модульного типу, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва, а також забезпечення масових заходів державного та міського значення послугою мобільних туалетних кабін.

З метою забезпечення  комфортних умов для мешканців та гостей міста Києва в частині забезпечення їх послугою громадських вбиралень  підприємство  щорічно вживає заходи щодо відновлення вбиралень шляхом проведення капітальних ремонтів та забезпечує їх подальше утримання і обслуговування.

Наразі на балансі СВКП «Київводфонд» обліковується 29 громадських вбиралень стаціонарного типу. Всі громадські вбиральні стаціонарного типу, що обліковуються на нашому балансі побудовані за радянських часів, експлуатуються вже понад двадцять років і наразі є фізично і морально зношені. 

Протягом 2015-2020 років частину громадських вбиралень, що розташовані переважно в парках і скверах  було відремонтовано та передано на баланс комунальних підприємств по утриманню зелених насаджень районів м. Києва для подальшої експлуатації.

За період 2020-2021 роки було виконано капітальні ремонти  6 (шести) громадських вбиралень стаціонарного типу.

Сучасне місто потребує і сучасного підходу до надання послуг населенню у тому числі і послуг громадських вбиралень. Одним з сучасних підходів є будівництво інженерних мереж та встановлення автоматизованих туалетів модульного типу. Такий тип вбиралень успішно використовується в країнах Європейського союзу вже більше 10 років.

СВКП «Київводфонд» забезпечується функціонування 17 автоматизованих громадських вбиралень модульного типу. Протягом 2020-2021 року було встановлено 15 автоматизованих громадських вбиралень модульного типу, що розташовуються  на основних туристичних маршрутах та в основних місцях проведення масових заходів.

У місті Києві дуже часто організовуються різні масові заходи (фестивалі, ярмарки, акції тощо), для забезпечення учасників таких заходів послугою громадських вбиралень СВКП «Київводфонд» встановлює мобільні туалетні кабіни та вбиральні контейнерного типу.

Місто розвивається, стає більш зручним для життя і відпочинку одночасно розвиваються і осучаснюються підходи до надання послуг громадських вбиралень.

Для підвищення якості надання послуг підприємство виконує систематичне технічне обслуговування санітарних систем та конструктивів, забезпечує відповідними миючими та дезинфікуючими засобами та матеріалами тощо.

Розвиток підприємства забезпечить задоволення потреб громадян у послугах громадських вбиралень, а також створення умов для задоволення естетичних потреб мешканців міста та гостей столиці.