Для забезпечення належної якості питної води з бюветних комплексів, варто дотримуватися правил та термінів її зберігання

У спекотний літній день медики радять збільшити кількість споживання питної води від 1 до 3 літрів! Ми радимо використовувати воду для пиття із мережі бюветних комплексів міста Києва.
При використанні води з бюветів, прохання не забувати, що крім її хімічного складу, який відповідає нормам ДСан ПіН 2.2.4-171-10 “Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною”, на її якість впливають різні чинники і один із них – умови зберігання.

Для забезпечення належної якості питної води з бюветних комплексів, варто дотримуватися правил та термінів її зберігання, а саме:
1. Тара для води завжди має бути чистою, у разі помітних змін її кольору, одразу необхідно замінити новою.
2. Зберігати воду не більше трьох діб.
3. Для зберігання води надавати перевагу скляній тарі.
4. Ємність з водою має знаходитись у темному, прохолодному та сухому приміщенні, яке захищатиме її від потрапляння прямих сонячних променів.
Бюветна вода залишиться безпечною та якісною для вживання, якщо Ви будете дотримуватись цих простих правил.
У разі виникнення питань, стосовно роботи бюветних комплексів, звертайтесь за номером: (044) 228-91-83 (диспетчерська служба бюветного відділу СВКП “Київводфонд”)