Кількість функціонуючих бюветних комплексів Києва зросла на 33%

Завдяки проведенню капремонтів та будівництву нових свердловин у Києві кількість робочих бюветних комплексів зросла на третину. Якщо у 2015 році працювали лише 127 бюветів, то зараз жителі столиці можуть скористатися 169 бюветами в усіх районах міста. У планах СВКП “Київводфонд” до 2025 року відновити роботу усіх непрацюючих

бюветних комплексів, які обслуговуються підприємством. Про це заявила директор СВКП “Київводфонд” Світлана Козловська.
«За чотири роки кількість робочих бюветів зросла на 33 % і зараз складає 169 одиниць. Таких результатів ми досягли завдяки будівництву 7 нових бюветних комплексів, а також відновленню роботи непрацюючих бюветів шляхом будівництва 12 нових артезіанських свердловин малої продуктивності, своєчасного проведення планових капітальних ремонтів та систематичного технічного обслуговування.», – повідомила вона.
Загалом на балансі підприємства налічується 198 бюветів.
«Ми плануємо до 2025 року збудувати нові артезіанські свердловини і повернути до робочого стану всі 198 бюветів. У період 2019-2025 років підприємством заплановано відновлення 28 непрацюючих бюветних комплексів, шляхом будівництва нових артезіанських свердловин малої продуктивності, та збільшення мережі бюветних комплексів м. Києва завдяки будівництву 7 нових бюветних комплексів.

Таким чином, до кінця 2025 року СВКП «Київводфонд» планує збільшити загальну кількість бюветних комплексів міста до 205 об’єктів. Адже попит на якісну та доступну бюветну воду в жителів міста зростає. За 9 місяців поточного року містяни спожили 64,7 мільйонів літрів бюветної води (64,7 тис кубометрів)», – зауважила Світлана Козловська.
На забезпечення обслуговування бюветних комплексів у 2018 році з бюджету м. Києва виділено 12,7 млн грн (в тому числі заробітна плата, комунальні послуги, матеріали та послуги на обслуговування бюветних комплексів).