На Майдані Незалежності вперше за 3 роки запрацюють фонтани

04.04.2017 року Заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв разом з Генеральним директором СВКП «Київводфонд» Світланою Козловською та Директором ООО «Енерго-інвест» Сергієм Фіщуком тестували роботу фонтанів на Майдані Незалежності.
Для відновлення фонтанів було замінене насосне обладнання, прокладені нові мережі, замінені гранітні елементи, огороджуючі конструкції, встановлено автоматику. Фонтани будуть світло-музичним, а задля безпеки та уникнення пошкоджень буде встановлено 10 камер відеоспостереження.
«Фонтани є візитівкою міста і підвищують його туристичну привабливість, створюють комфорт для жителів столиці» – сказав заступник голови КМДА. Також Петро Пантелеєв зауважив, що це значна подія для міста, бо міській владі за два роки вдалося відновити роботу усіх семи центральних фонтанів столиці, а також реконструювати водограй на Русанівському каналі.
Нагадаємо, що столичні водограї відновлять свою роботу вже 1 травня. З графіком роботи можна ознайомитись на сайті або у соціальній мережі Фейсбук на сторінці СВКП “Київводфонд”.