На прохання СВКП “Київводфонд” відключили від каналізації громадську вбиральню

На балансі СВКП «Київводфонд» обліковується 86 громадських вбиралень міста Києва, але в 7 із них перебувають сторонні особи, які шахрайським шляхом заволоділи приміщеннями. Підприємством вживаються всі можливі заходи щодо повернення майна у володіння територіальної громади міста Києва.
Ми звернулись до ПрАТ «АК «Київводоканал» та ПАТ «Київенерго» із проханням відключити мережі електро- та водопостачання на 7 об’єктах, де наразі перебувають рейдери.
14.09.2017 заступник генерального директора СВКП «Київводфонд» Руслана Кириченко та начальник відділу контролю за водоспоживанням та водовідведенням Розрахункового департаменту ПрАТ «АК «Київводоканал» Артем Борисенко проконтролювали відключення від каналізації однієї з захоплених громадських вбиралень, яка розташована біля станції метро «Дорогожичі».

Спеціалісти ПрАТ «АК «Київводоканал» перекрили каналізацію шляхом тампонування рідким склом, цементом і водою.
«Київводфонд звернувся з офіційним проханням обмежити водовідведення цієї та ще кількох громадських вбиралень, пояснюючи це тим, що їхні туалети захопили

сторонні особи , а відтак власники не можуть розраховуватися за полуги. Таким чином відбувається несанкціоноване користування каналізацією, через що ми втрачаємо кошти », – пояснив начальник відділу контролю за водоспоживанням і водовідведенням Розрахункового департаменту Київводоканалу Артём Борисенко.

На сьогодні відкрито кримінальне впровадження, ведуться досудові розслідування, щоб виявити осіб, які незаконно підробили документи та заволоділи даними приміщеннями. Проте цей факт не заважає стороннім особам продовжувати незаконно підключатися до міських мереж. Тож СВКП «Київводфонд» звертається до усіх небайдужих киян з проханням не користуватися громадськими вбиральнями за адресами: метро Дорогожичі, площі Дружби Народів, Героїв Бреста, Льва Толстого та Арсенальна, вул. Верхній Вал, 27 та просп. Академіка Глушкова.