Нескінченна проблема боротьби з графіті у Києві

Проблема боротьби з графіті у місті Києві є масштабною й багатогранною. Останнім часом збільшилась кількість написів, які все частіше з’являються на об’єктах міської інфраструктури. 

Наприклад, громадська вбиральня стаціонарного типу, яка розташована у сквері на розі вулиць Павлівської та Володимира Винниченка, тривалий час не функціонувала й у 2017 році з’явилась можливість провести капітальний ремонт для зручності й комфорту відвідувачів скверу. Оновлене приміщення ще не встигло запрацювати для відвідувачів у цьому році, як стався акт вандалізму.
Підприємство не вбачає доцільним відновлювати фасад будівлі, тому що проблема боротьби з графіті у м. Києві, на жаль, не припиняється.
Проте, сподіваємось, що в майбутньому подібних ситуацій не станеться й любителі “аерозольних творів” направлять свій творчий потенціал у щось більш корисне й важливе.


Нагадаємо, що всі функціонуючі громадські вбиральні, які розташовані в парках та скверах м. Києва, відновлять свою роботу з 1 травня й працюватимуть до 31 жовтня.