Невдала спроба пограбування громадської вбиральні

11 січня, приблизно четвертої години ранку, невідомі особи намагались потрапити до приміщення громадської вбиральні, розташованої біля озера в парку «Перемога» Дніпровського району, з метою пограбування.
Проте, зловмисники не здогадувались, що всі громадські вбиральні обладнано охоронною сигналізацією та перебувають під цілодобовою охороною, тож представники охоронної служби миттєво відреагували на сигнал тривоги й прибули на місце злочину. Їм вдалося затримати одного з крадіїв – нею виявилась тридцятирічна жінка, з якою був чоловік, що втік з місця злочину. Після затримання одного з ймовірних грабіжників, на місце злочину прибула слідчо-оперативна група Національної поліції Дніпровського району. У грабіжників була вилучена сумка з інструментом для демонтажу сантехнічного обладнання, яким, ймовірно, зловмисники планували зняти майно. Наразі жінка перебуває у відділку поліції, де тривають слідчі дії.
Нагадуємо, що громадські вбиральні стаціонарного типу, які обліковуються на балансі СВКП «Київводфонд» і розташовані в парках та скверах міста Києва, працюють лише у весняно-літній період. Наразі всі приміщення законсервовані й знаходяться під цілодобовою охороною.
Колектив СВКП «Київводфонд» дякує Управлінню поліції охорони в місті Києві за оперативне реагування якісно виконану роботу.
Сумісними зусиллями Управління поліції охорони в місті Києві, слідчо-оперативної групи Національної поліції Дніпровського району та СВКП «Київводфонд» комунальне майно врятовано, а злочинця затримано, на якого чекає справедливе покарання.