Процес розконсервації фонтанів майже завершено. Незабаром початок нового сезону.

Залишився тиждень до початку нового сезону роботи фонтанів у 2019 році, тому команда СВКП «Київводфонд» активно проводить підготовчі роботи перед запуском.

Процес розконсервації проводиться згідно запланованого графіку робіт та складається з декількох етапів: спочатку демонтаж зимового накриття, далі під’єднання до електромережі, встановлення та підключення насосного обладнання, діагностика усіх систем фонтанів. Заключний етап – тестування встановленого обладнання та пробні пуски.

А підготовка до нового сезону роботи фонтанного комплексу в акваторії Русанівського каналу є більш складним та довготривалим процесом. Ці роботи проводяться з залученням вантажного транспорту, автокрану, плавзасобу та водолазів. Після монтажу та під’єднання до електромережі проводиться тестування та пробні пуски.

 

 

Незабаром мешканці Києва та гості столиці знову насолоджуватимуться феєричним світло-музичним шоу водограїв «Великий» та «Малі» на Майдані Незалежності й унікального комплексу фонтанів в акваторії Русанівського каналу.