СВКП “Київводфонд” продовжує збільшувати мережу бюветних комплексів столиці

24 січня у Святошинському районі м. Києва відбулось відкриття нового бюветного комплексу за адресою: вул. Бахмацька, 10.

Останнім часом особливо гостро постала проблема забезпечення питною водою жителів мікрорайону Сахалін. Відстань від цього мікрорайону до найближчого бюветного комплексу становить 1,5-2 км. У мікрорайоні проживає близько 20 тисяч жителів, з них значну кількість становлять громадяни похилого віку. Тож, на численні звернення мешканців району, СВКП «Київводфонд» було надано пропозиції до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на проектування та будівництво нового бюветного комплексу на вулиці Бахмацька, 10.

Новий бюветний комплекс облаштовано модернізованою водорозбірною колонкою, що має багато зручних переваг. Глибина новозбудованої артезіанської свердловини бювету становить 280 метрів юрського водоносного горизонту. Відповідно результатам лабораторного дослідження питна вода відповідає чинним нормам ДСанПіН та не потребує встановлення додаткової системи доочищення.

Нагадаємо, що це вже третій новозбудований бюветний комплекс столиці, облаштований модернізованими водорозбірними колонками.