Цього року відновлено роботу та проведено капремонтів на 34 бюветних комплексах

Зусиллями колективу спеціалізованого водогосподарського комунального підприємства «Київводфонд» протягом 2019 року відновлено роботу 34 бюветних комплексів.

Таким чином цього року капітально відремонтовано 29 бюветів, відновлено роботу 2 комплексів шляхом будывництва нових свердловин та збудовано 3 нових бювети. Про це повідомила директорка підприємства Світлана Козловська.

За її словами, пріоритетні місця для будівництва нового бювету комплексу визначалися за зверненнями людей.

 

«Нещодавно ми відкрили зовсім новий комплекс у Солом’янському районі в мікрорайоні Жуляни. Бювету там не було взагалі, і мешканці не мали доступу до якісної артезіанської води. Тепер тут працює зручний і сучасний бювет із помпою у вигляді кнопки, з системою антилід», – додала Світлана Козловська.

Вона зауважила, що для маломобільних груп населення обов’язково встановлюють пандуси, де це необхідно.

 

«Прикладом таких бюветів є нові комплекси, побудовані цього року за адресами: просп. Петра Григоренка, 14; просп. Генерала Ватутіна, 2-Б; вул. Героїв Війни, 14 (парк). А також відновлена робота комплексів за адресами: вул. Живописна, 2 та вул. Богатирська, 2-А шляхом будівництва нових артезіанських свердловин. Глибина свердловин новозбудованих бюветів сягає від 240 до 320 метрів Юрського водоносного горизонту. Така вода відповідає Державним санітарним правилам та нормам і не потребує встановлення додаткової системи доочищення. У середньому будівництво нового бювету коштує 3,5–4 млн грн. Загалом на будівництво нових бюветних комплексів та свердловин у 2019 році було виділено 18,2 млн грн із бюджету міста», – зазначила директорка підприємства.

«Київводфонд» розвиває мережу бюветних комплексів, будуючи нові бювети та свердловини, що раніше не функціонували. Наступного року місто виділить близько 24 млн грн на будівництво двох нових бюветів і чотирьох свердловин, а також для проведення 17 капремонтів. Загалом на балансі підприємства обліковується 202 бюветні комплекси.