Встановлення GSM-сигналізації дало змогу в рази скоротити час на усунення аварій та поломок на бюветних комплексах Києва – Петро Пантелеєв

Запроваджена минулого року система GSM-сигналізації на столичних бюветах дозволила у рази скоротити час на ремонт та аварійне обслуговування комплексів, а можливість дистанційного керування сприяло підвищенню рівня безпеки в роботі персоналу в воєнний час. Зараз працівники спеціалізованого підприємства «Київводфонд» протягом 1-2 годин реагують на поломку бювету та економлять пальне, оскільки частина роботи виконується дистанційно. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

За його словами, мережа бюветних комплексів була створена ще в радянські часи, і поступово міська влада здійснює реконструкцію та відновлення непрацюючих об’єктів, зокрема, будуючи нові артезіанські свердловини.

«Міські бювети забезпечують киян якісною безоплатною водою і знаходяться у пішій доступності, і рішення оснастити бюветні комплекси GSM-сигналізацією особливо виправдало себе у важкий воєнний час. Обладнання оперативно подає сигнали тривоги при виявленні несправності в камерах бюветних комплексів за допомогою стільникового зв’язку. Завдяки моніторингу працездатності бюветних комплексів під час воєнного стану дало нам змогу працювати на випередження, тим самим оперативно реагувати на аварійні ситуації та не допустити тривалої несправності бюветів», – розповів Петро Пантелеєв.

Працівники можуть відслідковувати та негайно реагувати на порушення обладнання  бюветних комплексів, таких як: затоплення в камері, несправність обладнання, відсутність електроживлення тощо.

А також завдяки GSM-системі ми можемо контролювати та формувати звіти щодо показників електроенергії та води на бюветних комплексах. Так за період повномасштабного вторгнення Росії на територію України з бюветів Києва спожито понад 51 тисячу кубометрів води.

Фото: Т. Ясінчук

https://kyivcity.gov.ua/news/vstanovlennya_GSM-signalizatsi_dalo_zmogu_v_razi_skorotiti_chas_na_usunennya_avariy_ta_polomok_na_byuvetnikh_kompleksakh_kiyeva__petro_panteleyev/?fbclid=IwAR0thQ-xnX8AhBqaSPKF1yhN–E1FhZvIZEufod7ezGpco9DVvB3peEF-ss