З Днем Незалежності України!

Пані та панове, команда СВКП «Київводфонд» щиросердно вітає вас з великим національним святом, Днем Незалежності України!
Ми святкуємо його в умовах жорстокої війни.
Зустрічаючи вдруге поспіль річницю своєї незалежності у стані повномасштабної війни, війни, яка триває майже десять років, Україна гідно тримає удар і демонструє непересічні спроможності наших сил оборони та цивільного населення захищати державу і звільняти свою землю від окупантів.

 

Ми переживаємо самі важкі часи з моменту утворення держави в 1991 році. «24 лютого 2022 року нам казали: “У вас немає шансів”, 24 серпня 2023 року ми кажемо: “З Днем Незалежності, Україно!»

Свою незалежність доводимо щодня!

 

Щодня ми платимо надвисоку ціну заради збереження незалежності. Щодня нам нестерпно болить через втрати. Світла пам’ять загиблим, щирі співчуття їхнім родинам. Величезна вдячність ЗСУ та всім хто боронить нашу Незалежність! А також кожному, хто на своєму місці робить свій внесок у перемогу. Саме це робить нас сильними й непереможними.

 

Терпіння всім нам, миру і незламної віри у світле майбутнє держави! Нехай почуття гордості за країну, міцніє й об’єднує українське суспільство по всьому світі. А загальнонаціональна любов, береже нас як націю крізь століття.

Мужності та витримки, наснаги та здоров’я вам і вашим родинам!
Слава Україні!