За останні роки у столиці провели капремонт 21 громадської вбиральні, а в центрі столиці встановили 10 нових автоматизованих туалетів. Також у співпраці з комунальним підприємством «Київводфонд» та правоохоронними органами міста київська влада повернула шість громадських вбиралень, що були незаконно здані в оренду чи користування.
Наразі вже проведено ремонт та відновлено роботу туалету поруч із метро «Дорогожичі» за участю благодійної організації «Благодійний фонд «Меморіал голокосту «Бабин Яр». Інші 5 вбиралень розпочнуть відновлювати з наступного року.
«Ми повинні забезпечувати в Києві комфорт сучасного туристичного міста, і ми поступово відновлюємо мережу громадських вбиралень. Більшість із них – стаціонарного типу у вигляді капітальних споруд, що зведені десятки років тому і потребують ремонту. За останні роки «Київводфонд» провів 21 капітальний ремонт громадських вбиралень», – наголосив заступник голови Петро Пантелеєв.
Також на центральних вулицях міста встановили 10 автоматизованих громадських вбиралень модульного типу, які використовують інші європейські міста в центрі, де необхідне їх компактне та гармонійне розміщення.
Автоматизовані вбиральні розміщені за адресами:
- вул. Трьохсвятительська, 8 (верхня станція Фунікулера) – 2017 рік (колона);
- вул. Володимирська, 24 – 2019 рік (колона);
- вул. Володимирська, 42 – 2019 рік (колона);
- вул. Велика Васильківська/вул. Коновальця (біля Палацу «Україна») – 2019 рік (колона) – перенесено на площа Арсенальна – 2020 рік;
- площа Європейська, 1 – 2020 рік (колона);
- вул. Хрещатик, 1 – 2020 рік (колона);
- вул. Хрещатик, 17 – 2020 рік (колона);
- вул. Хрещатик, 27 – 2020 рік (колона);
- вул. Прорізна, 3 – 2020 рік;
- проїзд Володимирський, 15 – 2020 рік (для маломобільних відвідувачів та матусь із дітьми).
Загалом у місті працює понад сто комунальних вбиралень, без урахування розміщених у ТРЦ.