Після п’ятирічного сну прокинувся бюветний комплекс по вул. Михайла Бойчука, 41

20 листопада відновив свою роботу бюветний комплекс по вул. Михайла Бойчука, 41.
Бюветний комплекс по вул. М. Бойчука, 41

SONY DSC

(колишня вул. Кіквідзе, 41) було збудовано в 1997 році, артезіанська свердловина належала ПрАТ «АК «Київводоканал» та була відключена від водопостачання на бюветний комплекс через надмірний тиск у мережі п’ять років тому. Відновлення роботи бюветного комплексу стало можливим лише за умови будівництва нової артезіанської свердловини.

SONY DSC

Згідно Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово – комунальної інфраструктури міста Києва на 2015-2020 роки, було прийнято рішення про відновлення роботи бюветних комплексів. Так у 2016 році було розроблено проектну документацію, а в цьому році проведено будівництво нової артезіанської свердловини малої продуктивності на вул. Михайла Бойчука, 41. У зв’язку з густо забудованим центральним районом міста Києва,

SONY DSC

будівництво проводилось в стиснених умовах, згідно проектної документації.
Наразі водопостачання на бюветний комплекс відновлено, глибина артезіанської свердловини становить 126 м сеноманського водного горизонту. Для поліпшення органолептичних якостей питної води встановлено сучасну систему доочищення, проведено капітальний ремонт альтанки. Дерев’яну поверхню альтанки оброблено сучасними дерево-захисними сумішами, відновлено гранітну поверхню колонки та гранітні сходи, встановлено нові зручні лави для відпочинку.

SONY DSC

Відновивши роботу бюветного комплексу ми сподіваємось, що даний бювет стане не тільки джерелом для можливого безкоштовного використання «живої» артезіанської води для пиття та приготування їжі, а і окрасою цього мікрорайону, куточком для відпочинку, що органічно вписався в архітектурний ансамбль міста.

SONY DSC