Сезон роботи столичних фонтанів завершено

Протягом п’яти місяців столичні водограї щоденно працювали для всіх мешканців та гостей Києва й від сьогодні вони відправляються на відпочинок, щоб вже наступного року розпочати яскравий новий сезон.
Перш за все буде демонтовано все зовнішнє обладнання, вимито чаші, проведено санітарно-профілактичні роботи, а далі роботи продовжаться безпосередньо у підземній частині водограїв. Як і минулого року світло-музичний фонтанний комплекс на Майдані Незалежності, який складається з одного “Великого” та шести “Малих” водограїв, буде законсервовано із застосуванням спеціальної конструкції, яка захищатиме фонтани у зимовий період та слугуватиме антивандальним захистом.
Дванадцять фонтанів, розташованих в акваторії Русанівського каналу, буде також демонтовано із залученням спеціалістів-дайверів та вивезено для належного збереження до наступного року.
Столичні фонтани відновлять свою роботу з 1 травня 2019 року.

Нагадаємо, що в цьому році було оновлено та збільшено музичний репертуар фонтанів, що додало нової родзинки київським водограям та викликало ще більший інтерес мешканців та гостей столиці.