У Печерському районі запрацювали всі бюветні комплекси

4 грудня після майже восьмирічного простою відновив свою роботу бюветний комплекс на Кловському узвозі, 7.

Processed with VSCO with c3 preset

Бюветний комплекс за адресою Кловський узвіз, 7 було збудовано в 1998 році. Артезіанська свердловина належала ДП “Арсенал” та була відключена від водопостачання на бюветний комплекс з невідомих причин близько восьми років тому. Відновлення роботи бюветного комплексу стало можливим лише за умови будівництва нової артезіанської свердловини.
Згідно Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово – комунальної інфраструктури міста Києва на 2015-2020 роки, було прийнято рішення про відновлення роботи бюветних комплексів.

Processed with VSCO with a9 preset

Так у 2016 році було розроблено проектну документацію, а в цьому році проведено будівництво нової артезіанської свердловини малої продуктивності на Кловському узвозі, 7 у Печерському районі.
У зв’язку з густо забудованим центральним районом міста Києва, будівництво проводилось в стиснених умовах, згідно проектної документації.
Водопостачання на бюветний комплекс відновлено, глибина артезіанської свердловини становить 158 м сеноманського водного горизонту. Для поліпшення органолептичних якостей питної води встановлено сучасну систему доочищення, проведено поточний ремонт альтанки. За результатами лабораторного дослідження питна вода відповідає вимогам ДсанПіН 2.2.4-171-10.
Наразі у Печерському районі відновлено й функціонують всі бюветні комплекси.

Processed with VSCO with l4 preset