В Оболонсьмому районі відновили ще один непрацюючий бювет

В Оболонському районі Києва відновив свою роботу бюветний комплекс на вулиці Прирічна, 19. Бювет не функціонував з початку 2017 року з причини невідповідності показників якості та безпечності питної води вимогам Державних санітарних норм та правил. Про це повідомила директорка спеціалізованого водогосподарського комунального підприємства «Київводфонд» Світлана Козловська.

«Живлення бюветного комплексу здійснювалось артезіанською промисловою свердловиною, яка належить ПрАТ «АК «Київводоканал». Водопостачання бюветного комплексу було припинено з причини невідповідності показників якості та безпечності питної води вимогам Державних санітарних норм та правил. Відновлення водопостачання на бюветний комплекс було можливе за умови будівництва нової артезіанської свердловини малої продуктивності. Тому у 2017 році була розроблена проектно-кошторисна документація, а у 2020 році виконано будівництво артезіанської свердловини малої продуктивності», – розповіла пані Світлана.

Відтепер бюветний комплекс має індивідуальну точку водопостачання, яка складається з артезіанської свердловини та підземної насосної камери. Глибина новозбудованої свердловини сягає 283 метрів Юрського водоносного горизонту. Вода повністю відповідає Державним санітарним  нормам та правилам.

Також, для повного відновлення роботи непрацюючого бювету на вулиці Прирічна, 19, у 2020 році було проведено поточний ремонт альтанки, під час якого пофарбовано металоконструкції, встановлено нові світильники, облаштовано долівку бруківкою, замінено водорозбірні колонки та мережі водо- та електропостачання.

Загалом на балансі спеціалізованого водогосподарського комунального підприємства «Київводфонд» обліковується 173 працюючі бюветні комплекси. За період 2015-2020 роки підприємство відновило роботу 16 бюветних комплексів у восьми районах столиці.